Brązowa wydzielina z pochwy - czy to coś poważnego?

Mam 23 lata, od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Zauważyłam, że od jakiegoś tygodnia z pochyw wypływa dziwna, brązowa wydzielina! Nie wiem, co robic?! Czy to może być coś poważnego? Dodam, że za parę dni mam dostać okres! Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

23 LAT ponad rok temu

Czy w ciąży należy jeść za dwoje?

Lek. Aneta Zwierzchowska
74 poziom zaufania

Witam.

Takie plamienie może mieć wiele różnych przyczyn. Od tabletek antykoncepcyjnych (efekt uboczny), przez infekcję w pochwie lub szyjce macicy, po nadżerkę. Na pewno konieczna jest więc konsultacja Pani z ginekologiem, który będzie mógł Panią zbadać.

Pozdrawiam serdecznie!

Lekarz w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy