Brązowe i obfite upławy po miesiączce

witam! mam brazowe obfite uplawy,zaczely sie kilka dni po miesiaczce i trwaja juz ok tygodnia,czym to moze byc spowodowane,podkreslam ze urodzilam dwojke dzieci przez cesarskie ciecie drogi porod mialam pol roku temu,mam 24 lata.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie zgłaszane objawy są wynikiem infekcji. Nie można także wykluczyć wahań hormonalnych.