Brązowe krostki wokół krocza

zauważyłem w okolicach krocza brązowe brunatne plamki krosty. Co to może takiego być? Najpierw było widać też kolor żółty. Z prawej strony mam ich dość sporo a z lewej widać jakby się wybijały.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to wynik infekcji bakteryjnej lub grzybiczej. Nie wykluczone jednak iż wspomniane zmiany to plamki fordayce'a.