Brązowe plamienia w ciąży i brak akcji serca dziecka na USG

Wczoraj zauważyłam u siebie brązowe plamienia na papierze toaletowym i bieliźnie. Od razu pojechałam do lekarza jestem w 8 tyg ciąży. Lekarz podczas badania usg nie widział akcji serca dziecka. Zrobiłam badanie BHCG w poniedziałek mam odebrać wyniki. Bardzo się martwię nie mam innych objawów prócz tych plamień. Badając się w 7 tyg ciąży akcja serca była widoczna a nagle serduszko przestało bić. Czy jest jeszcze jakaś nadzieja ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę powiedzieć nic więcej niż to, że każde plamienie lub krwawienie w ciąży jest niebezpieczne i stwarza zagrożenie dla ciąży. Wynik badania będzie rozstrzygający.