Brązowe plamienia zabarwione krwią

Witam. Minelo juz okolu 2 miesiecy od ostatniej miesiaczki. W tymczasie pojawialy sie brazowe plamienia czasem zabarwione krwia. Ostatni miesiaczka pojawila sie rowbiez z opoznieniem po dipocheowych tabletkach luteina od lekrza, byla jednak bardziej skapa niz zwykle. Nie jestem w ciazy. Ostatnio faktycznie mialan duzo stresu zwiazanego z egzaminami. Zawsze miesiaczki byly nieregularne ale nigdy nie byly zatrzymane na to dlugo. Prosze o porade. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Niewykluczone że przyczyną zaburzeń miesiączkowania jest stres. Proszę jednak udać się do lekarza, który po badaniu ustali dalsze postępowanie. Nie należy bagatelizować takich objawów.

Małgorzata Panek

Pani objawy mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych. Należałoby ocenić poziom hormonów płciowych we krwi.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam