Brązowe plamienia zamiast okresu przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam.
Mam problem z okresem. W marcu 31 dostałam okres i trwał 20 dni, lekarz przepisał mi tabletki na wstrzymanie krwawienia C**** po nich przestałam krwawić biorę również 2 miesiąc tabletki anty A**** (jednoskładnikowa tabletka antykoncepcyjna), bo karmię piersią.
Syn ma 8 miesięcy, w maju miałam dostać okres 27 kwietnia, ale do dziś nie mam, a jest 10 maj i dziś dostałam brązowe plamienia. Co to może oznaczać? A męża nie ma w domu, że bym była w ciąży, bo pracuje za granicą.
Proszę o poradę dziękuję.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Mam problem z okresem. W marcu 31 dostałam okres i trwał 20 dni, lekarz przepisał mi tabletki na wstrzymanie krwawienia C**** po nich przestałam krwawić biorę również 2 miesiąc tabletki anty A**** (jednoskładnikowa tabletka antykoncepcyjna), bo karmię piersią.
Syn ma 8 miesięcy, w maju miałam dostać okres 27 kwietnia, ale do dziś nie mam, a jest 10 maj i dziś dostałam brązowe plamienia. Co to może oznaczać? A męża nie ma w domu, że bym była w ciąży, bo pracuje za granicą.
Proszę o poradę dziękuję.

Witam!
To normalne, że przy przyjmowaniu wymienionego przez Panią preparatu antykoncepcyjnego profil krwawienia jest nieprzewidywalny. Nie powinna Pani spodziewać się regularnego krwawienia, takiego jakie występuje przy tabletkach dwuskładnikowych bądź podczas naturalnych cykli. Tak więc zarówno przedłużone krwawienie, które wystąpiło pod koniec marca, jak i obecny brak krwawienia, wywołane są najpewniej przyjmowaną przez Panią antykoncepcją.
Pozdrawiam!