Brązowe plamienie po usunięciu narządów płciowych

przyczyna plamien brązowe , nie kwiste po operacji ginekologicznej( usuniecie narzadow) bez zmian nowotworowych .Operacja 8 lat temu. dziekuje
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brązowe plamienie świadczy o obecności podkrwawiającego ogniska błony śluzowej. Być może rozwinęła się nadżerka w śluzówce pochwy. Koniecznie trzeba udać się do ginekologa.