Brązowe plamienie po zmianie tabletek antykoncepcyjnych na Vibin

Witam. Zmieniłem tabletki z cilist na vibin mini wzięłam do końca blistek cilestu i po 7 dniowej przerwie ( wtedy pojawiła się miesiaczka) zaczęłam blistek z vibin mini wiem ze trzeba się zabespieczac ale 6dnia mąż zapomniał ,teraz biorę te białe tabletki z bliska na miesiaczke wzięłam już 3 i pojawiło się takie brązowo- krwiste plemienia czy to mniesiaczka.? Bardzo proszę o pomoc z góry bardzo dziękuje
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Wszystko wskazuje na to, że pojawiło się u Pani krwawienie z odstawienia. Jest to odpowiednik miesiączki pojawiającej się w trakcie stosowania doustnych środków antykoncepcyjnych.