Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 5 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowe plamienie po zmianie tabletek antykoncepcyjnych z Ovulastanu na Ovulastan forte

zmieniłam tabletki antykoncepcyjne z ovulastan na ovulastan forte z siedmiodniową przerwą. Półtora tyg po braniu tabletek ovulastan forte mam lekkie brązowe plamienie jednodniowe i przezroczystą wydzieline co może oznaczać to plamienie??
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Takie objawy mogą być wynikiem wahań hormonalnych wynikających ze zmiany preparatu.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy