Brązowe plamienie u dziewczyny a preejakulat na palcach

Witam. Moja dziewczyna dostała brązowego plamienia. Co to może być? Proszę o szybką odpowiedź. Strasznie mnie to stresuje. Jakieś 3 tygodnie temu dotykałem krocza partnerki (miała na sobie spodnie i bieliznę) i jest minimalna szansa, że miałem na palcach płyn powstający w procesie kropelkowania - choć możliwe, że go nie miałem bo zapinałem rozporek i ją dotykałem, wszystko działo się na dworze. Z braku doświadczenia się stresuje. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa oczywiście taka istnieje chodź w tej sytuacji jest bardzo nikła. Prawdopodobnym powodem brązowego plamienia jest obecność np w macicy drobnej nadżerki w błonie śluzowej. Warto aby Pańska Partnerka udała się do ginekologa by to ocenił.