Brązowe plamienie zamiast okresu a ryzyko ciąży w wyniku stosunku z prezerwatywą

Ostatni okres mialam 30.09 a potem 25.10 i tak raczej co 26 dni. Co jakis czas tylko co 27 dni.Mam pytanie. Czy kochajac sie w prezerwatywie 13.11 moglam zajsc w ciaze? wg. moich obliczen 20.11 powinnam dostac okres a dzisiaj jest 21.11 a ja mam delikatne czekoladowe plamki. Zaznacze ze nigdy nie mialam okresu pozniej niz po 27 dniach.Zaznacze ze prezerwatywa sie nie zsunela i nie zauwazylismy zeby pekla... Prosze o szybka odp.

Milena Lubowicz

Ryzyko nie jest duże, gdyż prawidłowo użyta prezerwatywa daje 97% ochrony antykoncepcyjnej. Dla pewności proponuje wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam