Brązowe plamy przed miesiączką

Witam.
Mam 24 lata. Nie miałam miesiączki kilka miesięcy. Mój ginekolog zlecił badania które były dobre. Od kilku miesięcy przyjmuje lek na wywołanie miesiączki. Miesiączki się pojawiają, ale od jakiś dwóch miesięcy najpierw jest 2-3 dniowe brązowe plamienie, a następnie miesiączka, która jest mniej obfita niż zwykle.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Nie powinna Pani denerwować się tym, że zmienił się charakter krwawienia wywoływanego przez przyjmowany przez Panią preparat. Nie jest to w pełni naturalne krwawienie miesiączkowe, więc nie trzeba niepokoić się plamieniami przed właściwym krwawieniem. Istotna będzie dla nas miesiączka po odstawieniu leku.
Pozdrawiam!