Brązowe przebarwienia na siekaczach

Na moich siekaczach od wewnętrznej strony mam w kilku miejscach ciemne (brązowe) przebarwienia. Czy jest możliwe że da się je usunąć na własną rękę przez zastosowanie jakiejś specjalnej pasty i szczoteczki elektrycznej? Jeśli nie to czy dentysta po prostu spiłuje te miejsca gdzie jest nalot czy istnieje jakaś inna metoda?

Witam , brązowe przebarwienia na pow.językowych to prawdopodobnie osad nazębny. Niestety w warunkach domowych nie da się go pozbyć. Proszę udać się do stomatologa , który szybko i bezboleśnie zlikwiduje go podczas zabiegu piaskowania . Potem zaś zapobieganie powstawaniu ponownie osadu należy do Pana -szczotka, pasta , po prostu higiena. Lekarz lub HIgienistka podpowie jak robić to skutecznie.