Brązowe upławy a karmienie piersią
Od roku mam plamienie między miesiączkami, są brązowe z grudkami i mają nieprzyjemny zapach oraz swędzenia. Boli mnie brzuch.
Dodam, że urodziłam piątkę dzieci. Jaka może być przyczyna tych dolegliwości? Karmię jeszcze piersią.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Aneta Zwierzchowska
74 poziom zaufania
Witam!
Wiele jest możliwych przyczyn krwawienia śródcyklicznego. Nieprzyjemny zapach i świąd mogą być związane z infekcją w obrębie dróg rodnych. Plamienia również mogą towarzyszyć zakażeniu, jednak ich przyczyna może również być zupełnie niezależna od pozostałych objawów. Może Pani mieć nadżerkę szyjki macicy, polipy, mięśniaki, albo zaburzenia hormonalne. Może to ocenić tylko lekarz ginekolog, po zbadaniu Pani. Radzę niezwłocznie udać się na wizytę.
Pozdrawiam serdecznie!