Brązowe upławy a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam,właśnie zakończyłam 6 opakowanie tabletek Atywia, dodatkowo zabezpieczamy się prezerwatywą. Tabletki brane są regularnie, ew. przesunięcie to od 1-3 h. Zawsze krwawienie z odstawienie pojawiało się u mnie 2 dni po zakończeniu opakowania. Tym razem również pojawiło się w poniedziałek rano , ale była to tylko obfitsza czerwona plama na majtkach, później troszkę brązowych upławów, wieczorem juz po okresie nie było śladu. Przez 5 dni przed przerwą miałam brązowe upławy. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Szansa na ciążę jest znikoma.