Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowe upławy z pochwy a zażywania tabletek antykoncepcyjnych

Czy brązowe upławy z pochwy mogą być spowodowane zażywaniem pierwszych w życiu tabletek antykoncepcyjnych ? Zażyłam pierwszą tabletkę w pierwszy dzień krwawienia trwało 3 dni krócej niż zwykle teraz przy 9 tabletce mam brązowe upławy i plamienia dzieje się tak nieustannie od końca okresu.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Milena Lubowicz
72 poziom zaufania

Może się tak zdarzyć przy rozpoczęciu zażywania tabletek. Gdyby dolegliwości te się przeciągały i nie było poprawy proszę udać się do ginekologa, być może wskazana będzie zmiana tabletek na inne.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy