Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brązowe upławy zamiast okresu u 15-latki

Okres zawsze dostaje 18, w tym miesiacu "dostalalam" 10, myslalam, ze to miesiaczka, ale to byla krew z brazowymi ciemnymi uplawami, trwalo to 5dni (nie bolal mnie brzuch jak podczas zwyklego okresu) w 6 dzien byly same brazowe uplawy w 7 troszke krwi i wciaz uplawy i gdy w koncu nadszedl planowany 18 rankiem byla sama krew potem znowu zmieszana z brazowymi juz nie tak mocnymi uplawami towarzyszy temu tez pieczenie. Dodaje ze jestem dziewica i mam 15 lat.
KOBIETA, 15 LAT ponad rok temu

Krwawienie w ciąży - przyczyny i postępowanie

Witam serdecznie. Zgłaszane zjawisko może być wynikiem wahań hormonalnych, szczególnie iż jesteś jeszcze w okresie dorastania. Nie można jednak wykluczyć np nadżerki lub polipa. Wskazana jest konsultacja ginekologiczna.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Byćmoże są to konsekwencje zaburzeń hormonalnych: czy był stress w okresei ostatniego miesiąca. W przypadku powtórzenia się opisanej sytuacji wskazana konsultacja ginekologiczna być może z diagnostyką hormonalną/USG

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0

Proszę obserwować następny cykl, jeśli opisywane przez Panią objawy pojawią się ponownie wskazana jest konsultacja ginekologiczna.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy