Brązowy i wodnisty śluz w pochwy

Witam serdecznie. Co może oznaczać brązowy, wodnisty śluz z okolic intymnych ? ma bezwonny zapach, dodam, że nie biorę tabletek antykoncepcyjnych i nigdy nie brałam. Mam stałego partnera i kochamy się poprzez prezerwatywy. Nasz stosunek odbywa się 2 do 3 razy w tygodniu. Czy to może być przyczyną ? U ginekologa byłam niecałe 2 lata temu i nic nie stwierdził tzn. wyniki miałam bardzo dobre. Codziennie używam żelu do okolic intymnych. z naturalnym PH. Proszę o poradę. Z góry bardzo dziękuję.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Być może za objawy jakie Pani zgłasza odpowiedzialny jest stan zapalny błony śluzowej macicy lub np jest to wynik mechanicznego podrażnienia śluzówki. Często także na podobne symptomy wpływają wahania hormonalne. Tak czy inaczej wskazana byłaby wizyta u ginekologa.