Brązowy śluz przed pierwszą miesiączką to oznaka zbliżającego się okresu?

Witam! Mam 12 lat i od 2 dni mam brązowy śluz nie mam jeszcze okresu,ale czy to są obiawy nadchodzącego okresu?
12 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nie masz powodów do niepokoju. Brązowe plamienia z całą pewnością są zwiastunem zbliżającej się miesiączki. Nie jest to jednak gwarancja, że miesiączka pojawi się już w tym cyklu.