Brodawki na wewnętrznej stronie uda i penisie

Witam. Ostatnio pojawiły mi się jakby dwie brodawki, jedna na wewnętrznej stronie uda, a druga na penisie, ale od zewnętrz. Na penisie grudka ta jest wyczuwalna jakby ziarenko, natomiast ta na udzie jest jakby miękkim zgrubieniem, Nie uprawiałem z nikim seksu. Utrzymuje higienę. Lekarz dał mi maść pimafucort i dodatkowo stosowałem clotrimalozum, ale ze średnim skutkiem. Bardzo dziękuje z góry Link do zdjęć: http://screenshooter.net/101987536/etclvbm

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmian nie można nic powiedzieć. Proszę ponownie udać się do dermatologa.
Pozdrawiam