Brudne plamienia w 4 miesiącu ciąży

jestem w 4 miesiącu ciazy pracuje w anglii (sprzatam) . czasami mnieewalam plamienia. nie była to krew tylko taki jakby brudny śluz. czasami bóle brzucha, ale raz na jakis czas to miałam. czy jest coś nie tak ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jest określić czym są spowodowane takie dolegliwości. Nie można ich także bagatelizować, choć warto wspomnieć o tym, że mogą się takowe w ciąży pojawić.