Brunatne plamienia i odchody porodowe po CC

Dzień dobry. Mam pytanie, urodziłam 21.10.2014 przez cc, odchody porodowe była najpierw kilka dni obfite, potem lekko brazowe, po tygodniu znikły na jakieś 3 dni i pojawiły się ponownie w brązowym kolorze i tak trwały do wczoraj. Dzisiejszej nocy zauważyłam dwie większe plamy krwi w kolorze czerwonym (jak przy miesiączce) i przy załatwianiu się również widać krew podbarwnioną na różowo - czerwony kolor. Dodam że lekko boli mnie z prawej strony w dole brzucha.

Milena Lubowicz

Przez 6 tygodni po porodzie macica może się oczyszczać i przez ten czas odchody są normą. Gdyby nagle tych odchodów zrobiło się dużo więcej niż w poprzednim dniu lub nagle wystąpiło obfite krwawienie proszę bezwzględnie udać się do ginekologa.
Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego lekarza.