Brunatne plamienie i śluz a ciąża

!!! Planuję DZIECKO, odbyłam stosunek w dniu po owulacji, w dniu spodziewanej miesiączki miałam typowe objawy i wystąpiło dziwne plamienie właściwie brunatne kropeczki i odrobina śluzu koloru jasnobrązowego, widoczne tylko na papierze toaletowym wkładka jest czysta, trwa to już 7 dzień (jest to znikoma ilość ) czy mogę być w ciąży skoro testy wykonane w dniu i po spodziewanej miesiączki i wyszły negatywnie, dodam że nadal mam od czasu do czasu ból w podbrzuszu ale lekki... KASIA

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli testy są negatywne a od wspomnianego stosunku minęło już 14 dni szansa na ciążę jest znikoma.