Brunatne plamienie pod koniec opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, zastanawia mnie pewna sprawa pod koniec brania opakowania tabletek sylwie 20 ( czwartek miałam skończyć w sobotę) dostałam plamienia brunatne chwilami z krwią się zdarzyło więc myślałam ze to okres. W niedziele było tak mało jakby końcówka okresu czy jakoś tak. ale w poniedziałek i wtorek normalne krwawienie wtedy tez powinnam dostać okres bo w trakcie 7 dniowej przerwy między tabletkami. Czy mam się czym martwić?? co to może oznaczać?? Proszę o pomoc i poradę Żaneta lata 23

Plamienie może się pojawić pod koniec brania tabletek,nie należy przerywać antykoncepcji.
Jeśli będzie się to powtarzać w następnych miesiacach trzeba zmienić tabletki na Sylwie 30,z większą dawką etynyloestradiolu.