Budzenie nocne, fobia społeczna i depresja u 26-latka

witam pana panią właśnie jestem po nie przeespanej nocy. zazwyczaj zasypiam na 2 godz głembokim snem i nagle sie budze rozbudzony ale to nie wszystko to wieszcholek mej gory lodowej od16 roku życia cierpie na fobie społeczną i depresje brałem wiele lekuw tych ssri trujpierścieniowe i inne teraz biorę alpropazolamum tkz. XAnax oraz klonazepam nie kryję biorętego dłuzo byłem także w szpitalach psychiatrycznych i psychologów psychiatrów neurologow dodam do tego prubę samobujczą więcej niema miejsca

Dzień dobry,

Proszę porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym lub psychologiem / psychoterapeutą, ponieważ to oni znają Pana osobiście i historię Pana leczenia.

Mgr Patrycja Stajer

Zapraszam do kontaktu.

Franciszek Bartkiewicz