Budzenie się co noc i jedzenie

Budze sie co noc od dziecka mam teraz 35 lat kazdej nocy jem usypiam puzniej nawet z jedzeniem w rekach gdzies na luzku budze sie nawet do czterech razy w ciagu nocy co robic

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć się leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego /wg miejscowości/; bądź proszę się udać do najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego /w ramach NFZ/.