Budzenie z uczuciem krwi w ustach i zalegającą flegmą

Od jakiegoś czasu budzę sie rano z nieprzyjemnym uczuciem kwi w ustach oraz zalegająca flegma . Dzisiaj udało mi sie ja odkszusic i była w niej krew. Dzieje sie tak tylko rano . Nie wiem czy to ma znaczenie ale mam chore zatoki i problemy z żołądkiem . Z gory dziękuje za odpowiedz.

Milena Lubowicz

Prawdopodobne, że objawy te związane są właśnie z chorymi zatokami. Radzę udać się do lekarza rodzinnego lub laryngologa, gdyż wskazana może być antybiotykoterapia.
Pozdrawiam