Bulgotanie i przelewanie w jelitach u 30-latka

witam!jestem po wypadku samochodowym 23,04,2014 miałem operowane jelita -dokładnie kreska jelita czczego miałem duzy krwiak wewnątrz brzucha od trzech miesięcy strasznie mi bulgota i przelewa się w jelitach. na początku towarzyszyl temu bardzo duzy bol jakby skurcze lecz on przeszedł a bulgotanie i przelewanie zostało.mialem robiona gastroskopie i wyszlo ze mam zapalenie zoladka stopien A , miałem również robione usg jamy brzusznej które wyszko poprawnie.bulgotanie mam caly czas nawet w nocy

Witam. Objawy mogą być związane ze zrostami które wytworzyły się po operacji. Z prostych metod, poza stosowaniem diety lekkostrawnej, przyjmowaniem simetikonu i doraźnie drotaweryny żadnej rewolucyjnej terapii nie jestem w stanie zalecić