Bulimia a terapia indywidualna w Białymstoku

Mam bulimię od około 4 lat i bardzo chciałabym z tego wyjść. Mimo starań, zawsze wracam do punktu wyjścia. Dodatkowo śpię bardzo dużo, potrafię leżeć w łóżku 12 h i nadal być senna, nie potrafię się skupić, mam problemy z pamięcią, podejrzewam depresję, i stany lękowe. Próbowałam uczestniczyć w terapii grupowej lecz niestety w moim przypadku to nie zadziałało. Potrzebuję terapii indywidualnej. W jakim ośrodku lub u kogo mam szukać pomocy/do kogo się zgłosić, w Białymstoku?(Mam już skończone 18l)

Dzień dobry,

A może dobrym pomysłem byłby pobyt terapeutyczny w oddziale w szpitalu ?
W Krakowie jest oddział specjalizujący się w leczeniu zaburzeń odżywania (Klinika CMUJ).

W innym przypadku, proszę szukać psychoterapeuty najlepiej z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w swojej okolicy.