Bulimia i zaburzenia hormonalne u 20-latka

Mam 20 lat i od ponad roku choruję na bulimię, co najlepsze - jestem facetem. jestem w tym i nie wiem co robić, mój poziom testosteronu jest zaniżony, tak samo jak hormon T3 (T4iTSH w normie) Pytanie czy te hormony mogą być z tym powiązane? Oraz gdzie udać się po pomoc w Krakowie?nie chcę żadnych "szpitali" tylko chciałbym chodzić na wizyty- nie chcę żeby rodzina się dowiedziała. Oczywiście tylko na "NFZ". Ile na taką wizytę można czekać?. Mam dość myślenia o jedzeniu od rana do wieczora. Dzięku

Dzień dobry,

Mężczyźni również chorują na zaburzenia odżywiania.
W ramach NFZ może Pan podjąć leczenie na oddziale szpitalnym w Szp.Uniwersyteckim, specjalizującym się w leczeniu z.odż. /oddział p. psychodynamicznej) lub w Poradni Zdrowia Psychicznego, w tym samym miejscu.
A z "zaburzeniami hormonalnymi" proszę udać się do lekarza POZ, który ewentualnie skieruje Pana do endokrynologa.