Bulimia, siniaki na nogach i wymioty

Witam,tydzień temu zaczęłam pracę.Od tego czasu nogi mam całe w siniakach bez powodu,wieczorami jest mi niedobrze nie raz wymiotuje, dziś doszło również jakby trzęsienie się rąk tak jakbym wypiła za dużo kawy, a nie piłam nic. Dodam że cierpię na bulimie, wymiotuje i stosuje środki przeczuszczajace. Czy to coś poważnego czy skutki uboczne bulimii?

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak

Pani symptomy zdecydowanie wiążą się z zaburzeniem odżywiania i wskazują na dużą i pilną potrzebę leczenia. Proszę zgłosić się do lekarza Poz który zleci specjalistyczne badania oraz do psychoterapeuty, z ktorym podejmie pani współpracę. Pozdrawiam