Bunt i agresja u 3-latka

witam mam problem z 3 latkiem poniewaz mam 3 dzieci moj syn 3 letni nie rozumie slowa nie jak nie dostanie czego chce bije kopie rzuca sie na ziemie nie wiem co myslec robic staram sie byc i konsekfentna i cierpliwa ale moja mama twierdzi ze to adhd na nocnik nauczyl siadac i zrobic siku tylko mi malo mowi pojedyncze zdania

Witam!

Przejawy buntu u dzieci trzyletnich są normą i mają charakter rozwojowy. Dziecku należy jednak umiejętnie stawiać granice, starać się rozumieć jego uczucia i być konsekwentnym. Proponuję umówić się na konsultacje wychowawcze do pedagoga lub psychologa i przy jego pomocy opracować plan postępowania z synkiem.

Witam. proszę udac się do psychologa dziecięcego bądź psychiatry.
Z kolei buntowanie się 3-latka jest naturalne w rozwoju. Wazna w tym wszystkim jest Pani postawa.
Magdalena Brabec