Bunt i płaczliwość u 5-letniej dziewczynki

Witam dziecko 5lat dziewczynka od września zaczela chodzic do przedszkola do listopada super chętnie od tyg mam problem buntuje się placze z byle powodu,kladzie się przez dzień i mowi ze chce jej się spac ,poczym wstaje i się bawi -ogolnie jest zadowolona tylko te humory nie wiem czy się martwic i jak podejść do tych humorow i zachowan buntu

Witam!
Jeśli nie obserwuje Pani zmian w zdrowiu dziecka, to nyć może córeczka wchodzi w okres rozwojowy, tzw bunt sześciolatka. Dzieciaki między 5,5 -6r.ż zaczynają się buntować, są labilne emocjonalnie -przechodzą od płaczu do śmiechu, niechętnie wykonują polecenia rodzica.
Proszę także zorientować się w sytacji przedszkolnej córeczki, może ma jakieś problemy w grupie rówieśniczej, kłótnia koleżanek, itp.
Pozdrawiam, JPluta

Może dziecko jest zmęczone? My też, dorośli, nie przepadamy za tym mało słonecznym, chłodnym czasem. Dzieci maja podobnie. Proszę porozmawiać tez z wychowawczynią, czy w przedszkolu bywa podobnie. Jak wyglądają jej relacje w grupie, czy coś się wydarzyło? a może tez przyjrzy się Pani diecie. czy dziecko ma wystarczająca ilość witamin i subst,. odżywczych. cierpliwości życzę :-)