C, y mogę brać bez ryzyka takie tabletki?

Praktycznie od początku współżycia miałem problemy z erekcją (częściej z jej utrzymaniem). Dziś byłem u rodzinnego z anginą i w końcu mając 33 lata zdecydowałam się mu o tym powiedzieć. Mam zdiagnozowane nadciśnienie, biorę od stycznia cały czas Bisocard i Tricate (ciśnienie mam w normie). Mimo to powiedział mi dziś że zapisały mi Viagre i po kłopocie jednak lepiej jak udam się do seksuologa żeby zdiagnozować przyczynę. Pierwsze primo cena jednej konsultacji u seksuologa 200 zł (ODPADA) Drugie primo Viagra podobno kosztuje około 200 zł (ODPADA) Więc trzecia opcja czy mogę brać bez ryzyka dostępne leki bez recepty które są dużo tańsze, typu Maxigra Go itp.....??? Niestety na wydatek kilkuset złotych na kilka wizyt u seksuologa po 200 zł za wizytę mnie nie stać,a może to sięgnąć nawet tysiąca złotych.

Dzień dobry,

Jeżeli nie może Pan sobie pozwolić na wizytę płatną to zawsze może Pan skorzystać z leczenia w ramach NFZ.
Proszę się udać do lekarza androloga lub seksuologa lub psychiatry.