Cały czas wydaje mi się, że ktoś mnie podgląda lub podsłuchuje - co robić?

Witam,mam pytanie.Niedawno pojawiły sie u mnie niepokojące objawy.Wydaje mi sie że ktoś mnie podsłuchuje albo podglada,a dzisiaj rzucając papierosa w snieg na swoim podworku mialam poczucie ze zaraz ktos przyjdzie i zacznie na mnie krzyczec.Co to moze oznaczac?Od 23 lat lecze sie psychiatrycznie.Najpierw byly stany lekowe z somatyka potem doszla depresja,a od kilku lat zaburzenia depresyjno-lękowe nawracające.Dziękuje bardzo za odpowiedz

Szanowna Pani takie objawy mogą wynikać z Pani choroby, proszę omówić ten fakt z psychiatrą