Carcinoma Invasivum exulcerans intenstin crassi G i infiltratio carcinomatosa transouralis focalis sine peritonei

Proszę o przetłumaczenie wyników badania; mojego teścia gdyż nic nie chce nam powiedzieć a bardzo się o niego martwimy, nie wiemy jak dalej postępować. Carcinoma Invasivum exulcerans intenstin crassi G (nie jestem pewna czy to G2) . Infiltratio carcinomatosa transouralis focalis sine peritonei. Dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam seredecznie. Tłumaczenie to: Rąk inwazyjny o charakterze wrzodziejącym jelita czczego. Naciek ramowy ogniskowy, bez zajęcia otrzewnej.