Carcinoma lobulare invasium w wyniku badania, wycięcie węzłów chłonnych i zmiany pod pachą

Witam! Jestem 3 lata po operacji oszczedzajacej lewej piersi w ktorej stwierdzono carcinoma lobulare invasium 2G, wielkosc 1,2 cm,receptory ujemne, Wycieto 19 wezlow w zadnym nie znaleziono przezutow. Milam radioterapie. 2 tygodnie temu mialam wycinana zmiane pod pacha lewa ,lekarz byl pewien ,ze to tluszczak .Wynik nas zaskoczyl carcinoma . Jakie mam szanse , w przyszlym tygoniu bede znowu u radioterapeuty

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można w tym momencie mówić o rokowaniu gdyż nie wiem nić na temat tego nowotworu. Proszę zgłosić się do onkologa.