Carcinoma lobulare invasivum mammae grade2

lekarza onkolog ,,,, diagnoza ... Carcinoma lobulare invasivum mammae grade2 ,,,IHC receptory ER- ujemny, w 100% komórek, PR-ujemny w 100% komorek, Ki 67 + w 5% komorek.... zmiany w wezlach chlonych ..... jakie leczenie czy usuniecie całej piersi gwarantuje wyleczenie ,,, czy cześciowa operacja , jest odpowiednia w tym wypadku , czy jest leczenie farmakologiczne najpierw potem inwazja chirurgiczna .... czy jest całkowite wyleczeni

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rozpoznanie to rak zrazikowy naciekający piersi w stopniu złośliwości drugiem - w trzystopniowej skali. Brak możliwości leczenie hormonalnego ze względu na ujemne receptory progesteronowe i estrogenowe.