Cechy niewielkiego korowo-podkorowego zaniku mózgu w wyniku TK
Witam tk głowy Na wykonanych skanach zmian ogniskowych w zakrresie OUN nie stwierdza się.układ komorowy nieprzemieszczony.Cechy niewielkiego korowo-podkorowego zaniku mózgu.Po podaniu środka cieniującego patologicznych wzmocnień nie uwidoczniono.W zakresie kości pokrywy czaszki zmian nie stwierdza się. Proszę o opinię

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Niewielki zanik korowo-podkorowy może być związany z wiekiem. Proszę pamiętać, że każdy wynik powinien być oceniony przez lekarza prowadzącego, który odniesie go do Pani stanu zdrowia.