Cechy przepukliny wślizgowej żołądka

proszę o konsultację- miałam objawy bólów brzucha,pieczenia w nadbrzuszu,uczucia pełności w zoładku zrobiłam badania -gastroskopię,otrzymałam wynik cechy przepukliny wślizgowej żołądka innych zmian nie było test na H.pyroli ujemny.Dostałam leki 2x1emanera,1x1 hydroksizina,1x1 metoklopriamid.Sprawa na krótko ale przeszła.Obecnie listopad 2013 znów powracają podobne objawy.Jakie badania należy zrobić, może zmienić lekarstwa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli wcześniejsze medykamenty nie pomogły może to oznaczać iż stan ten uległ pogorszeniu i wymagana jest interwencja chirurgiczna. Nie mnie jednak w pierwszej kolejności warto wykluczyć właśnie taką ewentualność. Sugerowałbym konsultację z chirurgiem gdyż nie ma sensu przyjmować leków gdy z góry jest to niewskazane.