Cechy szczególne szyjki macicy w poszczególnych dniach cyklu menstruacyjnego

Witam, Proszę o informację na temat sposobu badania szyjki macicy, oraz o cechach szczególnych szyjki macicy w poszczególnych dniach cyklu menstruacyjnego, z rozróżnienie jak ona wygląda w cyklu bez zapłodnienia i w cyklu gdy dochodzi do zapłodnienia.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Badanie wykonuje się przy udziale i wykorzystaniu wziernika. O cyklu menstruacyjny informacje można znaleźć w artykułach zamieszczonych w naszym serwisie. Wystarczy do szukanego słowa dodać abc zdrowie.