Charczenie podczas oddychania u dziecka z katarem i kaszlem

Witam,synek od niedzieli ma kaszel i katar(przezroczysty,wodnisty),dzis bylismy u pani doktor i niby wszystko ok(oskrzela,pluca i gardło czyste)ale gdy syn spi to słysze przy oddychaniu takie charczenie,pani doktor kazala nam tylko oczyszczac nos na zmiane z woda morska i xylo gel.martwie sie tym kaszlem bo jest taki gleboki ciezko mu odkaszlnąć.Prosze o pomoc,niewiem czy udać sie do innego lekarza?

Milena Lubowicz

Jeżeli osłuchowo nie ma żadnych zmian to na razie proszę stosować się do zaleceń lekarza, dodatkowo proponuję podać dziecku syrop wykrztuśny np. Flegamina Baby, zapobiegnie to zaleganiu wydzieliny w oskrzelach. Proszę pamiętać, że syropy takie podaje się najpóźniej do godziny 17.
Pozdrawiam