Charczenie u 3-tygodniowego dziecka

witam,moj synek ma 3 tyg i od kilku dni zauważyłam ze jakos mu tak dziwnie charczy jak oddycha jakby jakas flegma zalegała w gardle. nie słychac tego ciągle ale co jakis czas.martwie sie że to moze zapalenie płuc albo oskrzeli. katarku nie ma bo z noska nic nie leci i nie ma problemu z oddychaniem podczas karmienia. prosze o jaks rade..... Dziekuje...

Milena Lubowicz

Jedynie osłuchanie dziecka może dać odpowiedź na Pani pytanie, chociaż przy zapaleniu płuc czy oskrzeli objawy są dużo bardziej wyrażone. Także proponuję wizytę u pediatry.
Pozdrawiam