Chce mieć płaski brzuch ale co zrobić?

Mam 15 lat,172 cm wzrostu i ważę 65kg. Co mam zrobić zęby schudnąć? Rzadko jem śniadania. Na drugie śniadanie czasami zjem w kanapkę. Po powrocie do domu jem obiad, po nim objadam się owocami i słodyczami. Na kolacje jem często smażone rzeczy i coś jeszcze. W tym problem ze na kolację jem bardzo dużo. Niektórzy twierdza, że to dlatego, że jestem nerwową osobą i zawsze jak się czegoś boję objadam się. Proszę pomóżcie. Ile powinnam schudnąć, żeby było to w normie i żeby mieć plaski brzuszek bez fałdek?
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Na Twoje pytania odpowiedziałam pod adresem:
 http://portal.abczdrowie.pl/pytania/powinnam-schudnac

Zdarza się, że część osób stresy po prostu "zajada".
Jest to ich sposób na rozładowanie napięcia.
Być może należysz do tej grupy.

Nadmiernemu apetytowi możesz zaradzić:
- jedząć posiłki często, co 3 godziny w ilości 5 dziennie
- unikająć cukrów prostych zawartych w przetworzonej żywności, słodyczach
- zwiększając spożycie węglowodanów złożonych (zawartych w produktach pełnoziarnistych, warzywach, razowym makaronie, brązowym ryżu).

Pozdrawiam