Chcę schudnąć 35 kg

Ważę ok 100 kg. Mam 17 lat... i 175 cm. Chciałabym schudnąć jakieś 35 kg. Obojętnie w jakim czasie. Bardzo mi zależy na tym i nie wiem jak. Proszę o pomoc!
17 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie podałaś informacji dotyczących stylu życia, nawyków żywieniowych, aktywności fizycznej, stąd ciężko odnieść mi się do źródła problemu.
Dostosowanie diety w przypadku tak dużej ilości dodatkowych kilogramów powinno być poprzedzone konsultacją lekarską, szczególnie, że jesteś młodą kobietą i wszelkie niedobory mogą znacząco odbić się na stanie Twojego zdrowia.

W praktyce do otyłości najczęściej przyczyniają się nieprawidłowe nawyki żywieniowe oraz mała aktywność fizyczna.
Zdarzają się jednak przypadki kiedy otyłość powstaje na tle zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu.
Otyłość może być wynikiem zaburzeń hormonalnych, czy stosowanego leczenia.

Wśród przyczyn wymienia się:
- siedzący tryb życia
- rzadkie spożywanie posiłków, lecz o dużej kaloryczności
- nadmiar tłuszczu i cukrów w diecie
- niewielka aktywność fizyczna.

Przeanalizuj proszę te czynniki i zastanów się, czy taka charakterystyka pasuje do Twojego sposobu odżywiania/stylu życia.

Pozdrawiam