Chcę schudnąć. Jaka dieta będzie się dla mnie nadawała?

Cześć. Mam 12 lat, mam 165 cm wzrostu i ważę 45 kg. Bardzo chciałabym schudnąć jakies 2-5 kg. Mam płaski brzuch, tylko jestem bardzo niezadowolona z moich ud, są grube. Jestem bardzo aktywna fizycznie. Poradźcie mi jakieś dobre ćwiczenia. I dietę, która będzie się dla mnie nadawała. Pozdrawiam
12 LAT ponad rok temu

Cześć,

Twoja masa ciała jest prawidłowa, niemniej jeśli będziesz się odchudzała, to będziesz miała jej niedobór, który jest tak samo niekorzystny jak nadwaga.
Odnośnie tego, jak powinna odżywiać się każda nastolatka przeczytasz na stronie z Piramidą Zdrowego Żywienia:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Nie odchudzaj się!
Odnośnie ćwiczeń zapraszam na:
www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam