Chcę schudnąć z boczków - jak mogę to zrobić?

1.Jestem kobietą mam 17 lat i ważę 53kg ,uczę się w liceum jestem w drugiej klasie. W pierwszej cały rok ćwiczyłam na wf-ie a teraz w drugiej od początku roku nie, ze względu na bóle pleców ale zaraz po feriach zimowych wracam do zajęć. Mój tryb życia jest dość nerwowy. Rano przed wyjściem czasem, bo nie zawsze zdążę coś przegryźć, w szkole zdarza mi się zjeść kanapkę albo dwie, potem wracam do domu jem obiad, coś poprzegryzam i potem kolacja. 2.Tak wcześniej stosowałam różne metody odchudzania. Często coś w rodzaju głodówki czy ograniczaniu jedzenia, a w poprzednie wakacje stosowałam trochę dietę 1000kcl. 3.moja mama ma nadwagę 4.nie, bo nie jestem otyła, tylko mam problem z boczkami. Nie choruję na choroby przewlekłe. Chce się dowiedzieć do mam zrobić żeby zgubić boczki, bo jestem szczupła i one bardzo zniekształcają moją figurę, a odchudzać się tak po całości nie mogę, bo mam niskie BMI. Proszę o pomoc ..

1.Jestem kobietą mam 17 lat i ważę 53kg ,uczę się w liceum jestem w drugiej klasie. W pierwszej cały rok ćwiczyłam na wf-ie a teraz w drugiej od początku roku nie, ze względu na bóle pleców ale zaraz po feriach zimowych wracam do zajęć. Mój tryb życia jest dość nerwowy. Rano przed wyjściem czasem, bo nie zawsze zdążę coś przegryźć, w szkole zdarza mi się zjeść kanapkę albo dwie, potem wracam do domu jem obiad, coś poprzegryzam i potem kolacja.
2.Tak wcześniej stosowałam różne metody odchudzania. Często coś w rodzaju głodówki czy ograniczaniu jedzenia, a w poprzednie wakacje stosowałam trochę dietę 1000kcl.
3.moja mama ma nadwagę
4.nie, bo nie jestem otyła, tylko mam problem z boczkami. Nie choruję na choroby przewlekłe.
Chce się dowiedzieć do mam zrobić żeby zgubić boczki, bo jestem szczupła i one bardzo zniekształcają moją figurę, a odchudzać się tak po całości nie mogę, bo mam niskie BMI.
Proszę o pomoc ..
 Witam,

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki - ćwicz.

Przykładowe ćwiczenia na płaski brzuch to:
• brzuszki proste,
• brzuszki skośne,
• skłony w przód do siadu równoważnego,
• brzuszki na piłce (w tym wypadku dodatkowo trzeba pokonać niestabilność piłki, co pobudza do pracy mięśnie głębokie),
• prostowanie kończyn dolnych ze stopami lekko uniesionymi nad podłogą,
• unoszenie miednicy w leżeniu na plecach,
• "rowerek",
• zginanie tułowia w bok w leżeniu bokiem.

Inne ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl
O szkodliwości głodówek przeczytasz pod adresem:
http://portal.abczdrowie.pl/glodowka-czy-warto

W przypadku ćwiczeń istotna jest SYSTEMATYCZNOŚĆ.

Pomocne mogą być:
- masaże
- ciepło-zimne natryski
- stosowanie kosmetyków ujędrniająco-wyszczuplających
- codzienne ćwiczenia
- unikanie nadmiernych ilości soli (powoduje zatrzymywanie wody w organizmie).

Pozdrawiam