Chcę się zabić, ale wiem, że to nie jest dobry pomysł - co powinnam zrobić?

Witam! Szczerze mówiąc, niedużo się u mnie dzieje, lecz boję się taty - nie w sensie, że mnie bije, ale że strasznie krzyczy. Mówi, że się zmieniłam przez moją przyjaciółkę, ale wiem, że to nie przez nią, tylko przez stres. Bardzo się boję, że nie przejdę klasy - to by była bardzo zła rzecz. Jakbym przyszła do domu, fatalnie by było, nie chcę iść do pedagoga, ponieważ nie chcę rozmawiać o takich rzeczach. Przychodzą mi bardzo głupie rzeczy do głowy, a dokładniej zabicie się. To by była najgorsza rzecz w moim życiu. Dużo razy tak chciałam zrobić. Raz próbowałam, ale nici z tego. Proszę, powiedzcie mi, co mam robić. Nie chcę z nimi (rodzicami) rozmawiać, bo się boję! Liczę na was, pozdrawiam! :*

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Hat

Witam!
Myślę, że mimo wszystko powinnaś porozmawiać z pedagogiem i rodzicami. Nie opisałaś dokładnie swojej sytuacji, więc nie bardzo można coś więcej poradzić. Skoro twierdzisz, że zabicie się byłoby najgorszą rzeczą w Twoim życiu, to nie realizuj tego pomysłu, a dąż do tego, aby rozwiązać sytuację. Zrozumienie i wsparcie ze strony rodziców pozwoli Ci zredukować stres, a ich pomoc może okazać się niezbędna przy problemach w nauce.
Pozdrawiam