Chcę zdrowo schudnąć!

Mam 12 lat -wiem, że to bardzo mało jak na odchudzanie, ale troszkę ciałka mam. Ważę 52 kg i 156. Raczej jestem aktywną osobą i lubię się ruszać. Zawsze, gdy podejmuję się diety (Mż) mam napady, że muszę dużo zjeść słodyczy. W mojej rodzinie wszyscy są szczupli, a tylko ja jestem jak "ten grubas". Zazwyczaj nie choruję, mam bardzo dobrą odporność. Bardzo proszę o ułożenie mi przykładowego jadłospisu i porady jak mogę schudnąć. Oczywiście zdrowo. Bardzo Proszę!
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Przede wszystkim dieta odchudzająca w Twoim wieku nie jest wskazana.
Zamiast przykładowego jadłospisu bardziej przydatna będzie Piramida Zdrowego Żywienia:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Wykorzystaj wakacje i ruszaj się jak najwięcej!
Przykładowe ćwiczenia dostępne są na www.abccwiczenia.pl
Pozdrawiam

NIE PODEJMUJ ODCHUDZANIA (tym bardziej na własną rękę!)
Jeśli jesteś niezadowolona ze swojego ciała, porozmawiaj o tym z rodzicami.