Chcę ze sobą skończyć bo od nikogo nie mogę otrzymać pomocy

Chcę skończyć ze sobą. Co mam robić? Szukam od lat pomocy, ale nie mogę na nikogo liczyć. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Jęsli nie psychoog to psychiatra albo internista przepisza Pani/Panu leki, ktore zdecydowanie polepsza samopoczucie. Mozna pojsc na terapię nieodplatna w poradni zdrowia psychicznego w kazdym miescie taka sie znajduje. Nie ma sytuacji bez wyjscia!!!